Home>Job opportunities>Fullstack Java + Angular Developer

Fullstack Java + Angular Developer

Development Permanent contract Gdansk Poland

Opis stanowiska

  • Rozwój nowych projektów
  • Rozwój aplikacji w Java 8 + Angular 2+ w oparciu o dostarczoną specyfikację
  • Dbanie o dobrą jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
  • Różnorodność projektowa
  • Dbałość o wysoką wydajność funkcjonalności
  • Współpraca z innymi programistami, analitykami

Kwalifikacje

– doświadczenie na podobnym stanowisku

– znajomość Java 8, Hibernate, Spring, JS, jQuery, Angular 2+

– znajomość relacyjnych baz danych

– mile widziane doświadczenie w tworzeniu projektu end-to-end

Opis firmy

At Devoteam, we deliver innovative technology consulting for business.
We are 6,700 professionals dedicated to ensuring our clients win their digital battles.
We are always looking for people who are passionate about creating innovative, value-added solutions that are tailor-made for our customers.
Come and join our 35 nationalities spread across 20 countries in EMEA!

Dodatkowe informacje

– Kursy języka angielskiego

– Karta sportowa

– Fundusz kulturalny

– Dofinansowanie do wypoczynku

– Opieka zdrowotna

– Ubezpieczenie grupowe

– Umowa o Pracę lub B2B