Home>Job opportunities>Java Developer

Java Developer

Development Permanent contract Poland Szczecin

Opis stanowiska

  • Rozwijanie usług PKI (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java
  • Komunikacja z klientami poprzez udział w spotkaniach online (ok. 3 w miesiącu) oraz telekonferencjach
  • Bliska współpraca z zespołem developerskim, QA, Kierownikiem Projektu, Product Ownerem
  • Rozwijanie Usług Zaufania, przy pomocy których realizowany jest podpis elektroniczny w chmurze SimplySign

Kwalifikacje

Oczekiwania:

  • Przynajmniej 3-letni staż pracy przy realizacji projektów komercyjnych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Język angielski – co najmniej na poziomie B2

Umiejętności techniczne:

  • Znajomość Java, Spring/SpringBoot, Hibernate, Tomcat, Undertow, Jetty
  • Relacyjne i nierelacyjne bazy danych np. PostgreSQL, MongoDB, ElasticSearch – znajomość SQL/PLSQL.
  • Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych – znajomość metodyk TDD, XP
  • Projektowanie oprogramowania, znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość SVN/GIT (git-flow), Maven/Gradle
  • Znajomość JUnit, TestNG, Mockito, Harmcrest
  • Znajomość zagadnień PKI i bezpieczeństwa
  • Znajomość bibliotekt kryptograficznych i wspierających przetwarzanie dokumentów PDF np. IAIK, BouncyCastle, iText/PDFBox
  • Znajomość Swagger tools
  • Znajomość konteneryzacji – Docker
  • Znajomość metodyki SCRUM
  • Znajomość Enterprise Architect i UML

Opis firmy

At Devoteam, we deliver innovative technology consulting for business.
We are 6,700 professionals dedicated to ensuring our clients win their digital battles.
We are always looking for people who are passionate about creating innovative, value-added solutions that are tailor-made for our customers.
Come and join our 35 nationalities spread across 20 countries in EMEA!

Dodatkowe informacje

Praca stacjonarna