Home>Job opportunities>Programista Fullstack Angular 2+/.NET

Programista Fullstack Angular 2+/.NET

Development Permanent contract Poland

Opis stanowiska

Projektowanie i tworzenie aplikacji webowych z wykorzystaniem technologii .NET

70% – tworzenie nowych rozwiązań
20% – utrzymanie istniejących rozwiązań
10% – dokumentacja

Kwalifikacje

Wymagane oczekiwania:

• Doświadczenie w programowaniu w języku .Net C# (w wersji minimum 4.5) i .Net Core
• Bardzo dobra znajomość Angular 2+,
• Znajomość REST
• Doświadczenie w pracy z TypeScript
• min. 3 letnie doświadczenie w rozwoju oprogramowania z oczekiwanymi technologiami

Mile widziane:
• Znajomość branży ubezpieczeniowej
• Udział w projektach prowadzonych według zasad Scrum
• Umiejętność tworzenie aplikacji z wykorzystaniem mikroserwisów
• Doświadczenie w pracy z Git
• Znajomość Microsoft Azure
• Znajomość platformy Kubernetes /Service Fabric
Zakres obowiązków:

Opis firmy

At Devoteam, we deliver innovative technology consulting for business.
We are 6,700 professionals dedicated to ensuring our clients win their digital battles.
We are always looking for people who are passionate about creating innovative, value-added solutions that are tailor-made for our customers.
Come and join our 35 nationalities spread across 20 countries in EMEA!

Dodatkowe informacje

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Praca stacjonarna w Warszawie