Home>Job opportunities>Tester Automatyczny

Tester Automatyczny

Testing Permanent contract Poland

Opis stanowiska

Samodzielne praca w testach automatycznych w Java (Java, Selenium, Allure reports, SQL Developer, Maven, TestNG, Cucumber)

Kwalifikacje

• min. 2 lat doświadczenia w obszarze testów automatycznych

• wiedzy dotyczącej zasad, technik i najlepszych praktyk testowania oprogramowania, rodzaju

testów, narzędzi używanych do realizacji testów

• znajomości języka SQL

• znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji

technicznej

• mile widziany certyfikat ISTQB – International Software Testing Qualifications Board

• wyższego wykształcenia (preferowane kierunki techniczne)

• komunikatywności, dokładności, proaktywności, sumienności, ciekawości i otwartości na nowe wyzwania

• bardzo dobrej organizacji pracy

Opis firmy

At Devoteam, we deliver innovative technology consulting for business.
We are 6,700 professionals dedicated to ensuring our clients win their digital battles.
We are always looking for people who are passionate about creating innovative, value-added solutions that are tailor-made for our customers.
Come and join our 35 nationalities spread across 20 countries in EMEA!

Dodatkowe informacje

– Praca stacjonarna

– Lokalizacja Mokotów (nie "mordor")

– Umowa B2B