Home>Job opportunities>Tester Automatyczny

Tester Automatyczny

Testing Permanent contract Poland mazowieckie

Opis stanowiska

  • Automatyzacja testów funkcjonalnych i regresyjnych aplikacji.
  • Tworzenie, rozwój i utrzymywanie skryptów do automatyzacji testów aplikacji.
  • Planowanie, projektowanie oraz dokumentowanie testów automatycznych.
  • Analizowanie i ewaluacja wyników testów oraz wymagań do testów, zgłaszanie defektów, raportowanie.
  • Utrzymanie infrastruktury testów automatycznych.
  • Przygotowywanie przypadków i danych testowych.

Kwalifikacje

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (preferowana: informatyka lub kierunek pokrewny).
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w zakresie automatyzacji testów (najlepiej w roli Tester Automatyczny).
  • Znajomość metodologii i technik testowania.
  • Praktyczna znajomość języka Python lub Java i frameworka Selenium Webdriver.
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami i technologiami: TestNG oraz Extent Reporting Framework/Allure, Jenkins (bardzo dobra znajomość), SQL, GIT oraz IntelliJ IDEA lub PyCharm, HP ALM lub JIRA i inne.
  • Znajomość wzorców projektowych od strony automatyzacji testów oraz znajomość zagadnień Continuous Integration.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Mile widziane:
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów wydajnościowych (np. JMeter lub Gatling)
  • Doświadczenie w testowaniu Web API z wykorzystaniem SoapUI lub Postman.

Opis firmy

At Devoteam, we deliver innovative technology consulting for business.
We are 6,700 professionals dedicated to ensuring our clients win their digital battles.
We are always looking for people who are passionate about creating innovative, value-added solutions that are tailor-made for our customers.
Come and join our 35 nationalities spread across 20 countries in EMEA!

Dodatkowe informacje

  • Lokalizacja: Warszawa / Centrum
  • Współpraca: B2B / full – time
  • Branża: energetyczna
  • Start Projektu: ASAP